Sorry ze tak dawno niepisalam ale jak wiecie jest juz prawie koniec roku szkolnego i musialam pozaliczac pare przedmiotow itd. ale mniejsza o to :) bylam dzisiaj w kinie i bylo super. Poznaam fajnych chopaków :) ale o tym zaraz , zacznijmy od pocztku :P mialam isc do kina z Qumpela ale ona nieogla bo musiala jechac po prezent na slub :( wiec poszlam bo druga Qumpele ale ona tez niemogla no to se poszlam sama do kina i bylo fajnie. weszlam na sale 20 min przed seansem (jakos tak) i se usiadlam a po chwili przyszli dwaj fajni chlopcy i jeden z nich powiedzial ,,Ej ktora godzina?" a ja nato ,,Poco sie pytasz skoro masz zegarek?" troche mu sie glupio zrobilo a mi sie smiac chcialo :P a ten jego kolega mowi ,,On chcial tak rozmowe zaczac........" i se gadalismy bylo fajnie :) a najlepiej bylo kiedy na sali zapadla cisza a po chwili krzyk(oczewiscie chodzi o film!) no to ja sie tak wystraszylam az tego chlopaka za reke zlapalam :) troche mi glupio potem bylo ale mu sie chyba spodobalo bo potem to on mnie zlapal :) mam nadzieje ze jeszcze ich spotkam :)  powiedzieli ze czesto chodza do kina na rozne premiery i prawie zawsze do Heliosa a wiec................... :P

notek =( poniewaz niemam zbyt duzo czasu! zostal jeszcze miesiac do konca roku a wiec musze poprawiac oceny!

emma_89 : :
maj 17 2004 Pogon - Piast 5:0!!!
Komentarze: 9

Pogon wygrala jupi i to az 5:0 !!! Batata w koncu strzelil gola! ale sie cieszyl :P a jaka ladna przewrotke zrobil ! az kibice oszaleli! To byla piekna gra wykonaniu Sergio Bataty =) A teraz taka krotka relacja z meczu!

W meczu 29. kolejki II ligi przy Twardowskiego MKS Pogon pokonala 5:0 Piasta Gliwice.
Gdy rozpoczynalo sie spotkanie, padal przelotny deszcz. Murawa byla jednak i tak mocno nasiaknieta woda, gdyz w Szczecinie deszcz padal z przerwami od rana.
Pogon objela prowadzenie w 7. minucie. Batata uderzal z 17 metrow, a pilka jeszcze po nodze obroncy gosci wpadla do siatki.
W pierwszej polowie wiecej bramek nie padlo. Te 45 minut bylo widowiskiem bardzo przecietnym. Z obu stron bylo bardzo duzo niedokladnosci.
Na 2:0 podwyzszyl w 54. minucie wykorzystujac podanie Kazmierczaka Artur Bugaj. Piec minut pozniej Matlak dosrodkowal na krotki slupek, a tam bramkarza uprzedzil Krzysztof Michalski i strzalem glowa trafil na 3:0.
Kolejny gol padl w 74. minucie - Moskalewicz nie zaprzepascil sytuacji sam na sam z Gorczyca.
Wynik meczu ustalil w 88. minucie spotkania Krzysztof Michalski - trafil do pustej bramki po podaniu Bugaja.

A teraz wywiad z Batata!

Batata: Czekalem na tego gola
 Rozmowa Gazety Wyborczej z Sergio Batata, strzelcem pierwszego gola dla Pogoni w meczu z Piastem Gliwice.
Zdobyles swojego pierwszego gola w rundzie wiosennej w Szczecinie.
Sergio Batata: - Czekalem na niego. Nie ma dla mnie znaczenia, ze po strzale pilka odbila sie od kogos i wpadla do siatki.
W II polowie spróbowales strzelic bramke przewrotka. Niewiele brakowalo...
- To byla bardzo trudna pilka dla mnie. Do konca nie wiedzialem, czy mam od razu strzelic, czy tez zdecydowac sie na przyjecie. Widzialem, ze bramkarz troche wyszedl z bramki. Chcialem go zaskoczyc.
Czy Twoja forma idzie w góre?
- Pracuje i jest postep. Ja chce wrócic do formy, która mialem w poprzedniej rundzie. Jeszcze wiele spotkan przed nami i bede chcial sie dobrze pokazac przed kibicami. Musze jak najlepiej pomóc druzynie w lidze.
Która bramka w tym meczu byla najladniejsza?
- Olka Moskalewicza. Piekny techniczny strzal i w dodatku zdobyty bardzo spokojnie.
Czemu nie podales Michalowi Labedzkiemu w koncówce pierwszej polowy?
- Czasami nie ma czasu na zastanowienie: albo podajesz, albo grasz sam. Zdecydowalem sie zagrac sam i popelnilem blad. Moglem mu podac.
Czy po tym zwyciestwie Pogon jest juz w I lidze?
- Jeszcze nie, bo musimy uwazac w nastepnych spotkaniach. Ale teraz jest juz naprawde blisko.

Ok to juz koniec tej pieknej relacji z meczu! Najlepsze jest to ze niewpuscili okolo 250 osob na mecz :D bo mieli wiecej niz 0,5 promila we krwi !!! Ale i tak bylo fajnie :) a i jak ktos chce sie spotkac z pilkarzami to proponuje zeby pojechal dzisiaj na Lagune o godz 14:30 bo Pogon bedzie sie tam relaksowac :P