Najnowsze wpisy, strona 2

lip 06 2004 ---->Pati---->Tipsy---->...............
Komentarze: 14

Obudzilam sie o 9:30 a o 9:45 zadzwonila domnie Patrycja z propozycja zrobienia mi tipsow przez kumpele jej siostry :) za darmo :) no to sie zgodzilam. Zreszta mialam zrobic sobie tipsy po wakacjach ale skoro trafila sie taka okazja niemoglam jej zmarnowac :) o 10:20 Patrycja byla juz u mnie i razem poszlysmy do zakladu gdzie jej siostra robi kurs manikiurzystki :) Patrycji tipsy robila siostra a mi jej kumpela i bylo super =) najpierw pilowanie i takie tam bzdury. Potem dopasowywanie tipsow , wkoncu zakladanie a na koniec zelowanie =) i powiem wam ze jestem bardzo zadowolona z nowych paznokci =P zalapalysmy sie tez na darmowa pizze mniammniam.................... jednym slowem bylo Zajebi**** . Szkoda tylko ze siedzialysmy tam az 2,5 godziny ale i tak bylo fajnie. Gosia (dziewczyna ktora robila mi paznokcie) byla naprawde spoko i uwazam ze bedzie super manikiurzystka.Byla bardzo ladna i miala strasznie duzo tatuazy co niezbyt mi sie podobalo , ja osobiscie sobie bym niezrobila tylu tatuzay ale to jej cialo i wybur =) zaraz ide z Patrycja na lody Soprano , potem idziemy do niej =) bo musi ona wziasc ciuchy (bedzie u mnie spac) <juzpi> ale beda przypaly =P
Pozdro dla --->Jameli--->Pauli--->Madzi--->Pontoliny---> i innych ziomali =P

emma_89 : :
lip 05 2004 Wakacje......milosc.....przyjazn.............
Komentarze: 17

Od 10 dni sa wakacje a pogoda ciagle jest do dupy! zero slonca ,ciagle tylko deszcz lub wiatr przynajmniej do szkoly nietrzeba chodzic :) jedno dobre :P To niedawna myslalam ze mam przyjaciolke ale sie pomylilam :( po przeprowadzce niemialysmy dobrego kontaktu , spotykalysmy sie tylko w skzole  a kiedy w koncu nadeszly dlugo oczekiwane wakacje :) ona woli spedzac wolny czas z kolezanka Agata!!!!! Niejest to dlamnie mile bo mi robila wyrzuty ze sie spotykam z Magda ze to z nia chodze na miasto , do kina iyd. tylko ze ona zemna niechce nigdzie chodzic!!!(moja przyjaciolka) ale z Agatka pojdzie na koniec miasta! To mnie wq.......... ale powiem wam ze juz mi przechodzi! bo najwidoczniej niebyla ona moja prawdziwa przyjaciolka skoro po mojej wyprpowadzce poleciala odrazu do innej! I powiem wam tyle Huj jej w dupe!!!!!! W ten weekend bylam nad morzem :) i spotkalam fajnego chlopaka , niestety niejest on ciemnej karnacji ale moze byc :P jest skejtem , wmiare przystojny i powiem wam ze on strasznie lubi jezdzic na skuterach! jego rodzice maja wypozyczalnie skuterow i ............ a wiec jest spoko :)  co prawda on mieszka w Wrocawiu wiec mam tylko 2 miechy zeby sie nim nacieszyc :( a naprawde nizly z niego ciacho :P Trzymajcie za mnie kciuki :) Bede dodawac co jakis czas notki na temat ,,Wakacyjny Romans Grety............" buhahahahahaha dobra zarty se robie z tym romansem :D  wpadne niedlugo zeby jakas notke dodac :) A tak przy okazji "DALEJ KOCHAM SERGIO BATATE I TO SIE NIEZMIENI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"