maj 17 2004

Pogon - Piast 5:0!!!

Komentarze: 9

Pogon wygrala jupi i to az 5:0 !!! Batata w koncu strzelil gola! ale sie cieszyl :P a jaka ladna przewrotke zrobil ! az kibice oszaleli! To byla piekna gra wykonaniu Sergio Bataty =) A teraz taka krotka relacja z meczu!

W meczu 29. kolejki II ligi przy Twardowskiego MKS Pogon pokonala 5:0 Piasta Gliwice.
Gdy rozpoczynalo sie spotkanie, padal przelotny deszcz. Murawa byla jednak i tak mocno nasiaknieta woda, gdyz w Szczecinie deszcz padal z przerwami od rana.
Pogon objela prowadzenie w 7. minucie. Batata uderzal z 17 metrow, a pilka jeszcze po nodze obroncy gosci wpadla do siatki.
W pierwszej polowie wiecej bramek nie padlo. Te 45 minut bylo widowiskiem bardzo przecietnym. Z obu stron bylo bardzo duzo niedokladnosci.
Na 2:0 podwyzszyl w 54. minucie wykorzystujac podanie Kazmierczaka Artur Bugaj. Piec minut pozniej Matlak dosrodkowal na krotki slupek, a tam bramkarza uprzedzil Krzysztof Michalski i strzalem glowa trafil na 3:0.
Kolejny gol padl w 74. minucie - Moskalewicz nie zaprzepascil sytuacji sam na sam z Gorczyca.
Wynik meczu ustalil w 88. minucie spotkania Krzysztof Michalski - trafil do pustej bramki po podaniu Bugaja.

A teraz wywiad z Batata!

Batata: Czekalem na tego gola
 Rozmowa Gazety Wyborczej z Sergio Batata, strzelcem pierwszego gola dla Pogoni w meczu z Piastem Gliwice.
Zdobyles swojego pierwszego gola w rundzie wiosennej w Szczecinie.
Sergio Batata: - Czekalem na niego. Nie ma dla mnie znaczenia, ze po strzale pilka odbila sie od kogos i wpadla do siatki.
W II polowie spróbowales strzelic bramke przewrotka. Niewiele brakowalo...
- To byla bardzo trudna pilka dla mnie. Do konca nie wiedzialem, czy mam od razu strzelic, czy tez zdecydowac sie na przyjecie. Widzialem, ze bramkarz troche wyszedl z bramki. Chcialem go zaskoczyc.
Czy Twoja forma idzie w góre?
- Pracuje i jest postep. Ja chce wrócic do formy, która mialem w poprzedniej rundzie. Jeszcze wiele spotkan przed nami i bede chcial sie dobrze pokazac przed kibicami. Musze jak najlepiej pomóc druzynie w lidze.
Która bramka w tym meczu byla najladniejsza?
- Olka Moskalewicza. Piekny techniczny strzal i w dodatku zdobyty bardzo spokojnie.
Czemu nie podales Michalowi Labedzkiemu w koncówce pierwszej polowy?
- Czasami nie ma czasu na zastanowienie: albo podajesz, albo grasz sam. Zdecydowalem sie zagrac sam i popelnilem blad. Moglem mu podac.
Czy po tym zwyciestwie Pogon jest juz w I lidze?
- Jeszcze nie, bo musimy uwazac w nastepnych spotkaniach. Ale teraz jest juz naprawde blisko.

Ok to juz koniec tej pieknej relacji z meczu! Najlepsze jest to ze niewpuscili okolo 250 osob na mecz :D bo mieli wiecej niz 0,5 promila we krwi !!! Ale i tak bylo fajnie :) a i jak ktos chce sie spotkac z pilkarzami to proponuje zeby pojechal dzisiaj na Lagune o godz 14:30 bo Pogon bedzie sie tam relaksowac :P
A i jeszcze fotka Bataty (z przewrotki)

emma_89 : :
MOnika
30 maja 2004, 22:55
już wiemy czemu tak dobrze nam sie rozmawia :) obie lubimy batate a może nawet coś więcej :) postanowiłam skomentować ci każda notke :P a więc ide dalej :)
pagi
26 maja 2004, 13:01
batata ma tate psi ale mi sie rymlo buhehehe czyzby batata zajal miejsce harrego?;p
24 maja 2004, 22:56
mecz moze dobry ale przewrotka bataty klasy swiatowej,i aby tak dalej pogon darzyla do pierwszejligi.Batata pewnie juz dlugo w polsce nie pogra wiec trzeba sie nim nacieszyc do bólu.Sergio jest plkarzem na francuska lige majacy wielki potencjal i znakomita technike,i juz pewnie nie dlugo bedzie zdobywal bramki wlasnie w tej lidze francuskiej,i tego trzeba mu tego zyczyc zeby jego kariera byla dluga i bardzo udana na europejskich salonach
22 maja 2004, 18:18
No ładnie a więc będe ćwiczyć sama :( albo............. :D
~~magda~~
20 maja 2004, 13:17
w pon jush powinnam przyjść , wiesh co mam dla ciebie dobrą wiadomość mam zwolnienie z w-f do końca roku szkolnego hahaha jak sie ciesze =/
20 maja 2004, 10:53
Zawsze sie nią interesowałam :) i bardzo lubie Pogoń i Batate :P a co to notki o moim szkole itp to niemam zbytnio czasu pisać bo teraz trzeba oceny poprawiać!!! Magda długo niebędzie cie w szkole?
19 maja 2004, 15:00
Od keidy Ty sie tak ta pilką interesujes?????? A ten wywiad !:P POzdro! :*
~~magda~~
19 maja 2004, 14:08
a ja niestety jestem unieruchomiona na jakiś czas , kaleke ze mnie w tym szpitalu zrobili , a tak apro po to twoje notki są tylko o pogoni ja wiem tesh uwielbiam pogoń ale przydałaby się jakaś noteczka cotam sie w szkole dzieje ja jestem odcięta od świata i miło by było cosik się dowiedzieć CmoQaseK greciu :*****
Adi
17 maja 2004, 21:38
Yoyoyoy zgadzam sie z tobą że Batata zrobił super przewrotke!!!! A kibice ojojojojoj.......... tak właściwie to 1/3 kibiców to dziewczyny szalejące na punkcie Bataty ty chyba też zanim szalejesz? bo ciągle o nim piszesz i jego fotki dodajesz . No ale cóż taki już jego urok :P a tak na poważnie mecz był super i oby Pogoń zdobywała kolejne zwycięstwa :)